• Tel. 42 630 27 30
  • Tel kom.: 512 30 22 27
  • biuro@fhu-tokarski.pl

Dezynfekcja

Dezynfekcja pomieszczeń – szybko i skutecznie

Nasza firma zajmuje się dezynfekcją pomieszczeń – posiadamy nowoczesne zaplecze, dzięki któremu jesteśmy w stanie skutecznie usuwać zagrożenia wywołane przez drobnoustroje i pozostawić przestrzenie czyste, suche i bezpieczne dla użytkowników.

Do dezynfekcji pomieszczeń wykorzystujemy technikę ozonowania powietrza – ozon jest silnym środkiem utleniającym, który jest w stanie błyskawicznie likwidować różnego rodzaju drobnoustroje, między innymi bakterie, wirusy, grzyby oraz ich formy przetrwalnikowe. Także usuwa roztocza i skutecznie utlenia związki organiczne i nieorganiczne zawarte również w cieczach. Działa znacznie bardziej efektywnie niż chlor i dodatkowo oczyszcza powietrze i eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie może być prowadzone w różnych obszarach, między innymi w pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicach, obiektach użyteczności publicznej, także po pożarach, zalaniach i awariach instalacji.

Jeżeli potrzebna jest dezynfekcja, Łódź i nasza firma FHU TOKARSKI to gwarancja zadowolenia – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/server247845/ftp/fhu-tokarski.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175